logo (3)

VICTORIA'S BEAUTY SALON

Sonoforeza

Sonoforeza jest to wprowadzanie w głąb skóry substancji czynnych zawartych w ampułce odpowiednio dobranej do rodzaju i potrzeb skóry.
Dzięki ultradźwiękom składniki aktywne preparatu docierają do najgłębszych warstw naskórka. Działanie ampułki jest w skutek tego szybciej widoczne i długotrwałe.

Wibracje ultradźwiękowe działają na głębsze warstwy skóry jak mikromasaż o charakterze biostymulującym. Poprawie ulega mikrocyrkulacja i przepływ limfy, podwyższa się poziom pH zakwaszonych tkanek. Sonoforeza to zabieg, który umożliwia przenikanie w głąb skóry, nie tylko preparatom pielęgnującym, lecz również odpowiednim substancjom leczniczym, które działają uszczelniająco na naczynia krwionośne, a także przyspieszają leczenie trądziku oraz pozostałych po nim zmian.

Można go stosować jako pojedynczy zabieg, w celu odświeżenia skóry, bądź w seriach od 6-12 zabiegów jako kuracja terapeutyczna. Sonoforezę można powtarzać 2 razy w tygodniu, a serię co 3 miesiące. Doskonałe efekty daje połączenie zabiegu kawitacji(wykonuje się go najpierw) właśnie z sonoforezą.

Wskazania do zabiegu sonoforezy:

Efekty:

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu: