logo (3)

VICTORIA'S BEAUTY SALON

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Polega na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierajace, pokryte kryształkami naturalnego diamentu. Zabieg ten wzmaga syntezę kolagenu i elastyny. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie do czyszczenia, odmładzania skóry, spłycenia zmarszczek i blizn, redukcji plam przebarwieniowych i leczenia trądziku.

Efekty widoczne są od razu i można wrócić do normalnej aktywności. Zabieg ten przebiega bezboleśnie, trwa krótko i po jego wykonaniu można wrócić do zajęć życia codziennego.

Systematyczne stosowane zabiegi nadają skórze młodzieńczy wygląd i czynią ją bardziej promienną. Z każdą sesją efekty potęgują się, skóra staje się coraz bardziej gładka, elastyczna, świetlista, nabiera zdrowego kolorytu.

Zalety mikrodermabrazji:

Wskazania do mikrodermabrazji diamentowej:

Przeciwskazania:

Przed zabiegiem mikrodermabrazji nie zaleca się przyjmowania leków na przeziębienie – np. aspiryny, bo na twarzy mogą pojawić się wybroczyny. Przeciwskazaniem do zabiegu są wszelkie choroby i ostre stany zapalne skóry, przerwana ciągłość skóry, trądzik różowaty.

Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu nie należy eksponować skóry twarzy na promienie słoneczne, nie poleca się też wizyty na basenie i w solarium .