logo (3)

VICTORIA'S BEAUTY SALON

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, któremu towarzyszy mikromasaż. Jego działanie opiera się na zastosowaniu specjalnej, ultradźwiękowej technologii. Ma on na celu złuszczanie zewnętrznej warstwy rogowej, martwych komórek, usuwanie łoju i innych zanieczyszczeń. Ponadto powoduje, że skóra jest bardziej dotleniona i następuje wzrost przekrwienia w warstwach naskórka i skóry właściwej.

Dla skóry dojrzałej peeling kawitacyjny to możliwość odzyskania zdrowego kolorytu i stopniowa redukcja niewielkich przebarwień pojawiających się z wiekiem na skórze. Dzięki takiemu peelingowi poprawia się produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Może on być stosowany u osób z cerą wrażliwą, bez ryzyka podrażnień skóry i pękania następnych naczynek.

Peeling kawitacyjny bardzo dokładnie oczyszcza skórę dodatkowo ją sterylizując, a jak wiadomo to właśnie bakterie są główną przyczyną wyprysków. Ponadto stosowane ultradźwięki świetnie przygotowują skórę do innych zabiegów kosmetycznych.

Dzięki zastosowaniu ultradźwięków, uzyskujemy odświeżoną, pełną blasku skórę o idealnie zmatowionym naskórku.

 

Efekty zabiegu: