Victoria's Beauty Salon

tlo ikonki zz fotel masujacy

Fotel masujący

Inada D.1. to pierwszy na świecie fotel masujący całe ciało który samoczynnie dopasowuje się do kształtu Twojego ciała za pomocą technologi podczerwieni. Model D.1 skanuje rozmiar Twojego ciała, wykrywa punkty uciskowe i oferuje dopasowany masaż całego ciała od czubka głowy aż po koniuszki palców wliczając w to rewolucyjny masaż rąk. Reasumując, Inada D.1. to jeden z najbardziej luksusowych foteli na rynku.

8 programów zdrowotnych:

1. Fullbody Relief: Odprężenie dla całego ciała poprzez odpowiedni masaż punktów shiatsu.

2. Stiff Shoulders: Ulga od ucisków i likwidacja zesztywnień w okolicach szyi i ramion.

3. Lower Back Tension: Masaż rekomendowany przy bólach i zmęczeniu dolnych mięśni pleców.

4. Legs and Hips Fatigue: Stymulowanie punktów shiatsu w celu zlikwidowania zmęczenia mięśni nóg i pośladków.

5. Shiatsu: Powolny masaż shiatsu całego ciała.

6. Morning: Stosowany w Europie masaż od kończyn do środka ciała. Rekomendowany jako pierwsza rzecz o poranku.

7. Night Time: Stosowany w Azji masaż od środka w kierunku kończyn. Rekomendowany do stosowania tuż przed pójściem spać.

8. Seat: Kombinacja masaży powietrznych i wibracji skierowanych w mięśnie okolic pośladków.

Rewolucyjny masaż przedramion

W przedramieniu znajdują się jedne z głównych meridian ciała, m.in. te działające bezpośrednio na układ oddechowy i krążenia. Nowo stworzone poduszki powietrzne dają się odczuć jak prawdziwe ludzkie ręce mocno ściskające przedramię. Następnie ucisk jest jest przemieszczany w kierunku kolejnych punktów shiatsu, żeby ostatecznie masaż był odczuwalny jako rzeczywisty dotyk ludzkich rąk.

armrestd1

Automatyczna regulacja dł. podnóżka.

Używając sensorów zlokalizowanych w okolicach kostki, podnóżek rozpoznaje ułożenie nóg i automatycznie oddala lub zbliża podnóżek w zależności od Twojego wzrostu.

legsd1

Shiatsu całych stóp.

Podczas gdy poduszki powietrzne masują kostkę oraz trudną do masażu pięte, górne i dolne poduszki dostarczają mocnego masażu każdego palca. Masaż stóp w fotelu D.1. dostarcza wspaniałego odczucia relaksu oraz głębokiego i efektywnego masażu.

shiatsuD1

Mechanizm pełnego kontaktu.

Mechanizm pełnego kontaktu firmy Inada gwarantuje że każda część Twojego ciała pozostanie w kontakcie z fotelem bez względu na wzrost, wagę oraz kąt rozłożenia fotela, za każdym razem dostarczając prawdziwy masaż całego ciała.

Mechanizm pełnego kontaktu obejmuję swoim działaniem m.in podłokietniki, które podążają za rozkładanym oparciem w celu pełnego dopasowania do aktualnej pozycji rąk. Oraz podnóżek, który automatycznie dopasowuje swoją długość w celu zapewnienia efektywnego masażu stóp podczas każdej możliwej pozycji.

d1recline

Pamięć indywidualna

Wybierając jeden z 8 programów zdrowotnych możesz użyć przycisków pamięci, w celu przywołania swoich indywidualnych ustawień m.in. intensywności masaży powietrznych. Inada D.1 potrafi zapisać 4 oddzielne ustawienia,a więc 4 osobowa rodzina może posiadać swoje indywidualne ustawienia dla zwiększenia wygody użytkowania fotela.

memoryd1

Muzyka relaksacyjna

Inada D.1 posiada również specjalnie przygotowaną, odprężającą muzykę, odtwarzaną za naciśnięciem jednego przycisku, która tworzy oazę relaksu podczas Twojego relaksującego masażu.

Wygodny stojak

Stojak na pilot rozkłada się razem z fotelem, ułatwia to dostęp do wszystkich funkcji z każdej pozycji fotela.

remoted1

Ustawienia manualne.

Pod klapką pilota zgrabnie ukrywają się przyciski do ustawień manualnych. Można mieszać i dobierać różne techniki masażu m.in. ugniatanie, ostukiwanie, shiatsu, aby stworzyć indywidualny program, który sprosta wszystkim Twoim wymaganiom.

remd1

Przyjazny panel informacyjny

Na wygodnym panelu informacyjnym, wyświetlane informacje są wolno przesuwane, aby tekst był łatwy do przeczytania nawet przy słabym świetle.

lvcd